Kız arkadaşını ziyarete giden eleman, içeriye girmek istediğinde kapıdaki müstakbel kayın pederi onu tanımıyor. Adam içeriden gözlüklerini alıp geldiğinde, Ooo kimler gelmiş kimler diyerek bu delikanlıyı içeriye davet ediyor. Kız arkadaşını sorduğunda pısırık adam açıklama yapmakta zorlanıyor ve birlikte içeriye geçiyorlar. Kız arkadaşının annesinin dudaklarına yapışarak selamlaşıyor ve baş köşeye oturarak durumu anlamaya çalışıyor.

Kayın peder, kızının acil bir durumdan dolayı şehir dışına gittiğini söylüyor ve bunun utanç verici bir durum olduğunu dile getirerek istersen karımı sikebilirsin diyor. Bunu duyduğu için morali düzelen oğlan, kadını kucağına alarak memelere yumuluyor. Bu sırada onları izleyen adam, “benim bir kızım daha var dün 18 yaşına girdi artık reşit, doğum günü hediyesi olarak bir erkek istiyor onu da sikebilirsin” dediğinde bizim genç elemanın gözleri yerinden çıkacakmış gibi oluyor.

Aslında kız arkadaşını ziyarete giden yakışıklı, şans eseri hem kaynanaya yerleştiriyor hemde daha yeni 18ine girmiş olan baldızının tadına bakma fırsatı yakalıyor. Kızı ile karısının sikişini büyük zevkle izleyen adam ise, elemanı cesaretlendirici şekilde konuşarak onların hakkını vermesini istiyor.

Bölüm 1: Kayınpederin gözü önünde karısını ve kızını siktim altyazılı

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Adamsın Ergun 3 sene ago

    Ergun reis sexmex devamm

  • orhun 3 sene ago

    haria bir site.Biraz daha geliştirilse iyi olur artık bizimde bir türkçe sitemiz olsun.Emeği geçenlere çok teşekkürler