Yaşımın ilerlediğinin farkındayım fakat hala kızlarla takılmaktan büyük keyif alıyorum. Evlenmek aklımın ucundan bile geçmiyor. Bir kaç ay öncesine kadar iki tane sütun gibi karıyla takılıyordum. Açık ilişkimiz vardı grup seks yapıyorduk. Onlardan ayrıldıktan sonra hayattan keyif alamamaya başladım. Kısa süre önce genç kızın biriyle tanıştık ve çıtır bana aşık oldu. Şimdilerde ise onunla takılıyorum. Ailesi evde yokken beni sık sık evlerine çağırıyor. Yalnız olduğumuzda bana sakso çekmek istiyor, sik beni diye yalvarıyor fakat ailenin evinde olmaz diyorum. Ben film izleyelim dedikçe çıtır daha çok deliriyor. Bu kızla bir şey yaşasamda çok fazla keyif almıyorum, güzel sakso çekemiyor.

Anal yapalım diyorum istemiyor, sert sokuyorum canım acıdı diyor. Açıkcası bundan önce takıldığım o iki kızı çok arıyorum. Genç kız sikmek zevklidir diye düşündüm ama çok tecrübesizler pişman oldum. İyi niyetli olduğu için kızın kalbini kırmak istemiyorum. Bugün ise gene onların evindeydim ağzına almak için yalvarıyordu. Bende kendimi daha fazla tutamadım ve grup seks olayından bahsettim. İlişkimizin renklenmesi için başka birini daha alalım dedim. Ben seni mutlu edemiyor muyum demeye başladı. Bu sırada annesi saklanmış bizim konuşmalarımızı dinliyormuş.

Birden salona gelip bizi basınca yastıkla sikimi örtmeye çalıştım. Beni evden kovunca çektim gittim. Ertesi gün ise kız arkadaşım tekrar beni evine davet etti ve annesinin benden özür dileyeceğini söyledi. Az evvel dedim ya olgun kadın geçen söylediklerimin hepsini duymuş. Kızımın üstüne yabancı bir kız alamazsın dedi, ben ona nasıl sikişileceğini öğreteceğim dedi ve üstündeki geceliği çıkardı. Manyak kadın grup seks istiyor anladım, benim için sorun yok mutlu oldum diyebilirim. Az sonra kızıda çıktı geldi ve üçümüz çok fena takıldık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.