Karizmatik eleman tüm şansını kullanarak sosyal medya aracılığıyla kız düşürüyor. Onunla ilk buluşmadan eve gidiyorlar ve karıya çakarım umuduyla etek tıraşı oluyor. Vakit geldiğinde kızla buluşup evin yolunu tutuyorlar. İçeriye girdiğinde kız arkadaşının annesini mutfakta görüyor ve biraz heyecanlanıyor.

Kız arkadaşı ve müstakbel kaynanası dudaktan öpüşünce gördüklerine inanamıyor. Ardından elini uzatarak olgun kadına kendisini tanıtmak istiyor fakat doyumsuz kadın bu oğlanı dudaktan öpüyor. İyice afallayan eleman neler olduğunu anlayamadan salona geçiyor.

Genç kızın babasını da orada görünce iyice yüzü düşüyor ve onunla selamlaşarak yanına oturuyor. Pısırık adam, karısına bize içecek bir şeyler getir diyerek postalıyor ve kızını kucağına alarak “kızımı seviyor musun delikanlı” diyerek konuşmaya giriyor ve “siz sikiştiniz mi” diyerek konuşmasına devam ediyor. Konu cinselliğe gelince, eleman karısını ve kızını salonun ortasında elbiseleriyle dans etmelerini söylüyor ve birlikte izliyorlar.

Manitası kaseyi göstermeye başladığında kayın peder amını parmakla diyerek adama cesaret veriyor. Sırıl sıklam olan vajinayı parmaklayan eleman ben nasıl bir yere geldim diye düşünmeden duramıyor. Ardından tıfıl baba ortamı hazırladıktan sonra kaynanası ve kız arkadaşını sikiyor. Tabi koca götlü kaynana kendi oğlunu da ilişkiye dahil ederek grup yapmaktan vazgeçemiyor.

Bölüm 2: Karısını ve kızını damadının altına verdi hayranlıkla izledi

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments