Yıllardır evli olduğu karısından sıkılan eleman, sırf yılların hatırına ondan ayrılmak istemese de son zamanlarda onunla pek ilgilenmez. Bu durum artık canına tak eden kadın, bir kaç tane titreşimli seks oyuncağı ile kendi başının çaresine bakmaya çalışır fakat artık bunlar da yeterli gelmemektedir. Durum böyle olunca yenisini sipariş eder ve kargo geldiğinde sevinçle kapıyı açar.

Elemanın elinde ki paketi hızlıca alıp açsa da içinden çıkan şey tam olarak onun sipariş ettiği olmadığı için kargocuyu içeriye alarak telefondan ona gösterir. Bu sırada çılgına dönen kadın, kargocuya bunun işe yaramadığını göstermek için yatağa uzanır ve titreşimli cihazı amına doğru götürür. Tüm bunlar olurken soğuk terler döken eleman, kadının kocasına yakalanmaktan ve yanlış anlaşılmaktan çok korkar.

Korkulan şey başa gelmek üzereyken eleman dolaba saklanır ve evli kadının amıyla oynamaya başlar. Bu sırada kocasını başından göndermekle uğraşan kadın, bunu başarınca eve kargo getiren erkeği yatağa alır ve onunla doyasıya kadar birliktelik yaşar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.