Swinger programına katılan çekli çiftler için büyük gün gelip çatıyor. Eş değiştirme yarışması sona eriyor ve final günü bir araya geliyorlar. Kendi karılarıyla birlikte oturup sunucunun sorduğu sorulara cevap veriyorlar. Kızlar çok pişman olduklarını söylüyorlar ve kendi kocalarını özlediklerini. Serinin tamamını izlediniz mi bilmiyorum, peki gerçekten böyle mi oldu?

Kaçamak cevap verişlerinden dolayı programı sunan kişi hemen olayı anlıyor. Birliktelik yaşayıp yaşamadıklarını soruyor. Sarışın kızımız üç kere ilişkiye girdik deyince yanında oturan kocası çılgına dönüyor. Bu sırada diğer hatunda bizde defalarca sikiştik deyince pek kavgalık durum kalmıyor.

Çünkü iki tarafta birbirinin karısını düdüklemiş oluyor. Son soru ise bu yaptığınızdan pişman mısınız oluyor. Büyük götlü esmer güzeli evet diyor, sarışın kızımızda evet diyor. Burada çıkıntılık yapan tek kişi sarının kocası oluyor. Ben gene olsa gene yaparım diyor. Sanıyoruz ki kendi eşinden pek mutlu değil, karşı tarafın büyük götlü hatununu sikmek tatlı geldi. Bu cümlesinden sonra kız onu terk ediyor.

Bölüm 4: Swinger yapan çiftler yeni eşlerini doyumsuzca beceriyorlar

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • Sdik 11 ay ago

  Sonda hep biri terk ediyor.

 • cengo 11 ay ago

  vay orospu çocuğu karıyı çatır çatır siktin şimdi suç atıyorsun piç kurusu

 • Prizma 11 ay ago

  Ülke gündemini bu elemanlar kadar takip etmiyorum, dizi gibi çok keyifli

 • 13579 11 ay ago

  Yenilerini bekliyoruz admin

 • S2leyüzleş 11 ay ago

  admin reis bu seriden daha fazla gelsin adamın dibisin ellerine sağlık

 • amcı_uğurcan 3 ay ago

  aga şu yüzleşme ne kadar zevkli bu arada sarışın fena karı