Garajda bisikletimi modifiye ediyordum, yan evde oturan yaşlı kadın yanıma geldi. Kutularını taşımam için benden yardım istedi ve kocasından boşandığını söyledi. Artık ona teyze dememem gerektiğini söyledi. Konudan konuya atlayan yaşlı dul karı ne demek istiyordu tam anlamıyorum. Kolilerine yardım etmem için gidip anamdan izin istemiş.

Sonradan bisikletimle alakalı konuşmaya başladı. “Daha önce bisikletinin önünde hiç kız gezdirdin mi?” diye sordu. Bu hayatta en çok istediği şey onu önüme bindirip gezdirmemmiş. Garajda tişörtle çalışmamam gerektiğini söyledi. İlk başta anlam veremedim fakat sonradan yaşlı karının bana yürümeye başladığını anladım. İyi niyetimi bozmadım ve ağır kutularını taşımak için yardıma gittim.

İşimiz bittiğinde bana teşekkür için soğuk içecek getireceğini söyledi. Sakar şıllık getirdiği gibi üzerime döktü ve kurutmama izin ver dedi. Bütün olan biteni hayretler içinde izliyordum. Üzerimdekileri çıkarıp dizlerinin üzerine çöktü. Anam yaşındaki dul karı bana sakso çekiyordu. Buna izin vermeli miydim bilmiyorum.

Bölüm 2: Yaşlı komşumuzun lavabosunu tamir ederken etek altını gördüm

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments