Kankam utangaç birisi olduğu için eczaneden gidip prezervatif bile alamazdı. Sırf bu yüzden benden yardım isterdi ve bende en yakın dostum o olduğu için bu isteğini geri çevirmeden yapardım. Bir gün eve kız atacağını ve prezervatife ihtiyacı olduğunu söyledi. Sırf onun için evden çıktım ve eczaneden kaliteli prezervatif alarak onun evine gittim. İçeri girdiğimde kondomu odasında gizli bir yere bırakacaktım fakat odasına gittiğimde annesini eli amında görünce panikledim.

O sırada annesi de beni görünce hemen yanına çağırdı ve yardım istedi. Masanın üstünde duran libido yükselticiyi vitamin sandığı için biraz içmiş ve kendisine hakim olamıyormuş. Bu durumda ne yapabilirim bilmiyorum diyerek evden gitmek istedim fakat kendisi beni yatağa çekerek memelerini emmemi söyledi. Dostumun annesini sikeceğim hiç aklıma gelmese de inanılmaz keyifli bir şeydi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Anonim 2 sene ago

    Admin Annabell Redd alt yazılı atar mısın kralsın

  • şişk 2 sene ago

    admincim lütfen daha fazla şişman ve travesti videoları gelsin 🖤

  • Admin lutfen Keira Kensleyin videolarini dublaj yaparag paylasirmisin.Sadece 2 -3 videosu var.Mom go to black videosu var.Oglunun gozu onunde olan videosun paylasirsan sevinirim