Sabah uyandığımda benden önce uyanan bir şey daha vardı ve hemen lavaboya giderek onu sakinleştirdikten sonra mutfağa yöneldim. Karnım deli gibi açtı ve bir an önce kahvaltı yapmak istiyordum. Bu sırada annemi yemek hazırlarken görünce ona selam verdim. Yine o harika geceliklerinden biriyleydi ve havadan sudan laflamaya başladık.

Bu sırada annem benimle konuşmak istediği bir konu olduğunu ve bunun aile sırrımız olduğunu söyleyerek konuya girdi. Bu sır evde bir kişinin her hangi bir şeye ihtiyacı olduğunda diğerinin onu tamamlamasıyla ilgiliydi. Ben önce araba yıkamak yada çamaşırları asmak gibi şeyler olduğunu düşünsem de annemin söylediği şeyleri duyunca aklım yerinden çıktı.

Bu konuların tamamen cinsel olduğunu öğrendiğimde ne diyeceğimi şaşırmıştım ve annem üstünde ki geceliğin önünü açınca iyice kendimi kaybettim ve ona ne diyeceğimi şaşırdım. Haliyle babamın olmayışının yerini benden doldurmamı isteyince ona acımadan kaydım. Bu şekilde başlayan ilişkimiz ilerleyen günlerde de devam etti ve en son teyzemde bize katılarak grup aile içi seks yaptık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.