Şehir hayatından sıkılan olgun kadın sessiz sakinliği sevdiği için kendisine bir çiflik satın alarak oraya taşınmıştır. İnsan kalabalığı ve hava kirliliği neredeyse sıfır olan bu çiftlikte tüm işleri kendi yapmaktadır. Tarlasını sürüyor, inekleri sağıyor hatta odunları bile kendisi kırıyor. Yine bir gün işlerini yaptığı sırada dışarıdan gelen seslerden irkilerek silahını eline alır ve kapıya dikilir.

Karşısında bir erkek bir kadın görür ve onları peşleyen kişi yan komşusunun alkolik evladıdır. Çocuğa iki fiske çakıp yolladıktan sonra bu ormanda kaybolan insanları evine alarak onlara yemekler hazırlar. Bu iki evli çift gezi sırasında yolu kaybetmiş ve kendilerini burada bulmuşlar. Yemek yerken sohbet ederek birbirlerinin hayatlarını öğreniyorlar. Fakat çiftçi milfin amacı epey farklıdır.

Uzun süredir burada yaşadığı için hiç bir erkekle birlikte olmamıştır ve bu adamı gözüne kestirir. Ona seksi bakışlar atarak göğüs dekoltesiyle dikkatini çoktan çekmeyi başarmış. Karısı o kadar yorgundur ki bir an önce yatağa giderek uyumak ister. Ona yolu ve odasını göstererek kaltak kızı uykuya daldığı gibi yatağa bağlar ve “sen uyu sürtük ben kocanla sikişeceğim” diyerek adamın yanına gelir.

Ona balkonda çevreyi gösterdiği sırada sikine saldırarak avuçlamaya başlar. Karısına ihanet etmek istemeyen oğlan ise oradan sıvışarak karısını kontrole gider. Uyuyan karısının elleri bağlı olduğunu görünce biraz tartışırlar ve ona nispet yapar gibi üzerini çıkartarak terasta kendisini bekleyen sarışının yanına sikini sallayarak gider.

Açık havada bu köylü olgunla birlikte olur ve iri göğüslere döllerini attırır. Ev sahibi ise içeride bağlı olan kadının yanına giderek ellerini çözer ve kocan gitti der. Oradan koşarak uzaklaştıktan sonra eleman saklandığı yerden çıkar ve yatağa geldiğinde çılgınlar gibi sevişmeye devam ederler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.