Evlendiğinden beri sürekli temizlik yapan sarışın milf oldukça sıkılmıştır. Mutfağı yeni temizlemiştir tam kahvesini yudumlarken üvey oğlu gelir. Ayakkabılarını çıkarmadan çamurlu ayaklarıyla mutfakta gezmektedir. Her yeri kirletince olgun kadının sinirleri tepesine çıkar. Çocuğa bağırarak ayakkabılarını çıkarmasını söyler, tam tersini yapan velet etrafta daha çok zımlar çamur yapar.

Çılgına dönen üvey anne vileda kovasını alıp bütün suyu oğlunun başından aşağıya döker. Bunun üzerine ufaklık koşturarak duşa gider ve yıkanmaya başlar. Banyonun kapısından genç adamı gözetlerken kocaman siki olduğunu fark eder. Gizlice bir kaç dakika amını okşar ve görünmeden uzaklaşır.

Duş bittikten sonra belinde havluyla odasında oturan oğlanın yanına gider. Az önce yaşadıkları üzücü durum için özür diler. Evlendiğinden beri sürekli temizlik yaptığından, kocasının ofisten eve gelmediğinden şikayet eder. Belki beni sert sikerek bütün ihtiyaçlarımı karşılayabilirsin der. Neye uğradığını şaşıran velet “Babama söylemeyeceğine söz verirsen senin amına koyarım” sözleriyle icraata başlar. En son hatunu rahatlatmayı başarınca kendiside boşalır tabi tercihi üvey annesinin ayakları olacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments