Yıllar öncesinden bir arkadaşım olan kız, bu akşam bize yemeğe gelecekti. Karımla bu konuyu konuşmama rağmen saçma sapan bir kıskançlık yaparak salakça sorular sorarak tadımı kaçırmayı başarmıştı. Yok o eski sevgilin mi yok efendim onunla yattın mı gibi garip sorular sorarak kıskançlığını sürdürdü ve en sonunda arkadaşım bize geldiğinde de surat asmaya devam etti.

Ona akşam yemeği hazırlamasını söylemiştim fakat kendisi kıskançlığından kudurduğu için dışarıdan bir şeyler sipariş vererek olayı geçiştirmek istemişti. Bu durumda da siparişleri getirecek kimse olmadığı için yemekleri benim almam gerekiyordu. Evde bu ikisini yalnız bırakmak pek doğru bir tercih olmasa da buna mecburdum ve bir koşu yemekleri alıp geldim.

İçeri girdiğimde mutfaktan gülücük sesleri geliyordu ve sessiz adımlarla oraya doğru ilerledim. İçeri girdiğimde gördüklerim karşısında şoka uğramıştım çünkü eşim üniversiteden olan kız arkadaşımın bacak arasını yalıyordu. Ardından eşim beni onlara katılmam konusunda ısrar etti ve beni de aralarına alarak grup yaptık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.