Bildiğiniz gibi eğitim için teyzemlerde misafir olarak kalıyordum. Eğitimler başlamıştı ve işe gider gibi takım elbise giyerek gitmek zorunda kalıyordum. Eve döndüğümde ise ev hanımı olan teyzem beni karşılıyordu. Amcam henüz eve gelmemişti ve teyzem birden dudaklarıma yapıştı. Ne diyeceğimi bilemedim çünkü dünkü yaşanan şeyden sonra söylenebilecek bir şey yoktu.

Kısa süre seviştikten sonra dış kapının sesini duyduk. Gelen kişi amcamdı ve hemen toparlanarak ona hoş geldin dedik ve hemen odama kaçarak üzerimi değiştirdim. Yemek hazır olduğunda masaya gittim ve güzelce yemeklerimizi yedikten sonra içmeye başladık. Amcamla muhabbet ettiğimiz sırada azgın karısı masanın altından ayağını uzattı ve bacak aramla oynamaya başladı.

Amcamı oradan nasıl gönderirim diye düşünürken teyzem onu mutfağa göndererek bu gün bulaşıkları sen yıkar mısın dedi. Sevecen kocası ise bunu kabul etti ve işe koyuldu. Bu boşluğu iyi değerlendirmek istediğimiz için hemen sevişmeye başladık. Amcamın işi bittiğinde banyoya girdi. Buda teyzeme döşemem için yeterde artardı.

Bölüm 1: Sarhoşken teyzeme sarkıntılık ettim zorla sahip oldum
Bölüm 3: Teyzeme bir kez daha çakayım diye amcama treni kaçırdım dedim

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments