Okul bittikten sonra iş hayatı benim için başlamıştı. Bir süre arayış içerisindeydim, nihayet sonunda güzel bir şirkette kendime yer bulabildim. Nakliye firmasında işe başlamadan önce bir süre eğitim almam gerekiyordu. Dersler merkezde verildiği için bir haftalığına Tokyo’ya geldim. Kalacak yerim olmadığı için teyzemlerin kapısını çaldım.

Sağ olsunlar beni kabul ettiler ve evlerinde misafir olarak kalmaya başladım. Küçükkende olgun ve büyük göğüslü japon teyzeme hastaydım.Yıllar geçmesine rağmen hala taş gibi. Şarap gibi kadın dedikleri bu olsa gerek, gittikçe güzelleşiyor. İlk geceyi böyle geçirdikten sonra ertesi gün eğitime gittim.

Sonrasında orada tanıştığım insanlarla kutlama yapıp biraz içtik. Bünyem alışkın olmadığı için sarhoş oldum, kendimi eve zor attım desem yeridir. Yarım hatırlıyorum fakat o gece beni yatağıma götüren akrabamın karısına duygularımı itiraf ettim. Ertesi gün gözümü açtığımda ise söylediklerim için özür diledim. Sonra birden cesaret geldi ve teyzeme arkasından yaslayıp zorla sahip oldum. Ben yaladıkça onunda fikri değişti ve sikmemi istedi.

Bölüm 2: Teyzem amcamın yanında masanın altından ayağıyla sikime dokundu

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments