Spor hocasıyla evde özel ders almak, genellikle kişiye fayda sağlayan bir deneyimdir. Ancak, bu kız için durum tam tersiydi. Evde özel ders aldığı spor hocası, ona çirkin şeylere maruz bırakıyordu. Başlangıçta her şey normal görünüyor, ancak zamanla spor hocası farklı davranışlar sergilemeye başlamıştı. Kızın bedenine dokunmaya başladı, arada sırada eli yanlış yerlere gidiyordu. Kız, hocasının yaptıklarını itiraf etmek istemese de içindeki rahatsızlık hissi artarak devam ediyordu. Bir gün ders sırasında, spor hocası ona tuhaf bir teklifte bulundu. “Eğer benimle beraber olursan, senin spor kariyerin daha da parlak olacak” dedi. Kızın gözleri fal taşı gibi açılırken, hocasının gerçek niyetlerini anlamaya başladı.

Kız, spor hocasının teklifini reddetti ve sadece ders almak istediğini söyledi. Ancak artık her şey eskisi gibi değildi. Derslerde hocasından sürekli taciz edilme korkusuyla oturuyordu. Yüzüne baktığında bile iğrenç duygular hissetti. Bir sonraki ders sırasında kaslı spor hocası genç kıza arkadan yaklaştı ve zorla ellerini tutup memelerini avuçladı. Kızın tişörtünü sıyırdı göğüslerini tokatlamaya başladı. Neye uğradığını şaşıran öğrencisi şaşkınlık içerisindeydi.

Kaslı adamın kollarında olmak bir yandan iyidi, diğer yandan kötüydü çünkü istemiyordu. Spor hocasının değişik fantezilerine alet olmuştu. Bir süre kadar zorbalık gördü ve eline yalaması için yarak verildi. Ağzına aldıktan sonra keyif almaya başlayan genç kız sesini kesti. Sert sikilmek istediğini söyledi. İş bittiğinde ise ön yargılı davrandığı için kaslı adamdan özür diledi, hocasına aynı fanteziyi haftaya tekrar yapalım mı diye teklifte bulundu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments