Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra kocamla birlikte kahve içerken bana “-Bu akşam için hazır mısın?” diye sordu. Ne dediğini anlamadığım için ona ne demek istediğini sordum. Bu akşam patronu bize yemeğe gelecekmiş ve bana bunu bu kadar geç söylediği için ona kızdım. Hatta bunun üstüne onunla sikişeceksin diyerek konuya girdi. Patronu bütün müdür olanların karılarını sikiyormuş ve eğer kabul etmeyen olursa onu işten atıyormuş.

Böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söylesem de kocam beni dinlemeden çekip gitti. Akşam olduğunda patronu çıkıp geldi ve ortamı bozmak istemediğim için onlara kahve hazırladım. Bu sırada bu adam bana döndü ve hazır mısın diyerek yanaşmaya başladı. O an eşime seslenerek istemiyorum desem de bu kaba herif ile beni baş başa bırakarak odadan çıktı.

Şerefsiz kocam yüzünden bu adamla sikişmek zorunda kaldım. Ne kadar istemediğimi söylesem de beni dinlemedi ve boşalana kadar götten becerdi. Buda yetmezmiş gibi aradan bir süre geçince yine bize geldi ve aynı senaryoyu tekrar yaşadım. Sırf kocamı sevdiğim için buna katlanmak zorundaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments