Şehir dışında üniversite kazanan oğlan, son hazırlıklarını tamamladıktan sonra yolculuğa çıkmadan önce bir şeyler atıştırmaktadır. Bu sırada dünyadaki en büyük memelere sahip annesi yanına gelir. Tüm eşyaları bavula koyduğunu ve uçağa bir kaç saat kaldığını dile getirir.

Oğlunun üniversite için uzak bir yere gideceğine üzülen kadın, onu uzun bir süre göremeyeceği için çok üzgün. Okulda genç kızlarla tanışıp kendisini unutmasından endişe duyuyor. Çünkü bu güne kadar sürekli onunla birliktelik yaşamış fakat ona seks konusunda öğretmeye fırsat bulamadığı bazı şeyler kalmış. Unutulmak istemediği için de son kez gider ayak ona vermek istiyor.

Basketbol topu büyüklüğündeki göğüsleri için kullandığı özel yapım sütyenden kurtulduktan sonra oğlunun elini tutarak göğüslerine götürüyor.
Uçağa saatler kala annesinin albenisine dayanamayan oğlan hızlı bir şekilde donu indirir ve kadını kucağına alarak zıplatır. Doyumsuz kadın sürekli “Benim gibi güzel sikişen kızlar bulamayacaksın tadını çıkart” diyerek inler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment