Sabah annemin bana seslendiğini duydum, daha odaya girmeden bağırmaya başlamıştı. Gözlerimi açtığım gibi çarşafın içinde dalgamın kalktığını gördüm. Hemen yana doğru yatırıp belli etmemeye çalıştım, saniyesinde içeriye annem girdi. Yapılacak işleri varmış hemen kalkmam gerekiyormuş. Bankaya git arabayı yıkat kısacası ayak işlerini bana yaptırıyor. Bugün hafta sonu olduğu için yatak keyfi yapacağımı söyledim neden babam halletmiyor ki dedim.

Demez olaydım ağzıma sıçtı desem yeridir, kocası çok çalışıyormuş ve vakti yokmuş. Ben ise işsiz tembelin tekiymişim, kira ödemiyormuşum eve yiyecek almıyormuşum. Sonra birden yatağın üzerine çıkıp bana dokunmaya başladı. Eğer ayak işlerini yaparsam benimle oynayacağını söyledi. Bunun doğru olmadığını biliyorum fakat sikim öyle demiyordu. Sarışın anneme sikim çok fena kalkmıştı, dokunduğu gibi ona kaldırdığımı anladı.

Eğer işlerini halledeceğime söz verirsem benimle oynayacağını söyledi. Babam gelirse ne yapacağız diye sorduğumda ise osura osura uyuduğunu söyledi. Hemen kalkıp gideceğimin sözünü vermemle ağzına alması bir oldu. Sabah güzel birliktelik yaşadık ve sırtına bütün döllerimi attırdım. Ertesi gün ise dışarıdan eve geldiğinde anamın morali bozuktu, yanıma gelip benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Benim büyük sikim ona çok iyi moral veriyormuş. Bende amını pompalayarak evlatlık görevimi yerine getirip ona moral verdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.