Yakışıklı eleman evin yakınlarındaki parka gelip sporcu olgun bayanları kesiyor. Genelde evli bayanlar burada çimlere minder serip idman yapıyorlar. Bizim adamda tipine güvendiği için ava çıkmak için burayı seçiyor. Arkadaşıyla sohbet ederken arka tarafta bir tanesi denk geliyor bile, hemen yakınlaşıp oturup izlemeye başlıyor. Karı telefonda kocasıyla kavga edip duruyor. Konuşmaları bittiği gibi bizim yakışıklı laf atıp her şey yolunda mı diye soruyor.

Aldığı cevap ise sakın evlenme oluyor, buradan anlayacağımız üzere kadının mutsuz giden bir evliliği vardır. Hatun birden seslenip “bana yardım eder misin? Kocamın işleri var gelemeyecekmiş” diyor. Evli kadının vücudunu daha iyi esnetebilmesi için birinin arkadan tutması gerekiyor. Bu şanslı kişide bizim eleman oluyor ve karıya dayıyor gitsin.

Bu sırada hatunun tekrar telefonu çalıyor ve eşi golf oynadığı için hiç gelemeyeceğini söylüyor. Yanında anahtarı olmayan karı ben eve nasıl gireceğim siktir git diye bağırıyor. Parkta az evvel tanıştığı çocuğa sizin duşunuzu kullanabilir miyim diye soruyor. Birlikte eve geçip banyoda fantezi yapıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.