Evimin yakınlarında çok güzel bir yeşil alan vardı. Genelde yanıma bir bardak kahve ve kitabımı alarak oraya giderek vakit geçirirdim. Çoğu zaman bir ağacın altına oturarak bir yandan kahvemi yudumlar diğer yandan kitabımı okurdum. Yine bu tarz bir aktivite yapacağım sırada önümde çılgına dönmüş gibi koşan bir kadın gördüm ve ona yardımcı olmak istedim.

Öncelikle sorunun ne olduğunu sorduğumda bana köpeğini kaybettiğini söyledi. Hemen onunla birlikte aramaya başladık fakat açıkçası tek derdim bu kızı tavlayabilmekti. Epey süre parkı gezdikten sonra kızın telefonu çaldı ve köpeğinin eve gittiğini öğrendi. O kadar mutlu oldu ki anlatamam. O kadar arayıp ben bulamayınca biraz şansıma küfür etsem de bu hatun bana ona olan yardımlarımdan dolayı teşekkür etmek isteyince birlikte bizim eve geçtik ve bu yollu hatuna kaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Pembe am 1 sene ago

    Yanlışlıkla boşaldıktan sonra gelen pişmanlık hissi

  • Hdabla Fan 1 sene ago

    Admin koca götlü kahverengi/siyah uzun etekli domalmış sarışın bir kadın videosu vardı üvey annesiydi sanırım yere sıkışıyordu (hatta biri gurbetçi bavulu gibi göt yazmıştı:) )
    O video baya önceydi bakıyorum eski videolaraduruyorlar ama onu bi türlü göremedim tekrar atabilirmisin o videoyu