Annem beni telefon ile arayarak komşumuz olan arkadaşımın annesinin bir yardıma ihtiyacı olduğunu, bir koltuğun yerinin değiştirileceğini söyledi ve onların evine gitmemi söyledi. Bende çok geçmeden annemin söylediklerini yaparak arkadaşımın evine gittim. İçeri girdiğimde kankamın annesi biraz beklemem gerektiğini söyledi ve elinde ki işleri bitirip yanıma geldi.

Tüm gerçekleri biliyorum diyerek konuya girdiğinde tam da tahmin ettiğim şeyden bahsettiğini biliyordum ve bu yüzden ben kalkayım diyerek uzaklaşmak istedim fakat beni engelledi. Bildiği şeyden kısaca bahsetmem gerekirse, geçenlerde arkadaş ortamında kim kaç kadın sikti diye bir muhabbet dönüyordu ve bende götümden uydurarak arkadaşımın annesi yani bu kadını siktiğimi söyleyerek arkadaşlarıma hava attım.

Bu yalan konuşmam kadının kulağına gidince beni eve davet etmiş anlayacağınız. Neyse tam ben ayağa kalktığımda beni kolumdan tuttu ve neden böyle bir şey yaptığımı sordu. Ona açıklamamı yaptıktan sonra, yalan olarak kalmasın bari gerçekleştirelim diyerek elini penisime götürdü. Ben her şey bok olacak, ailem bunu öğrenirse beni evlatlıktan reddeder diye düşünürken kadın meğer seks yapmak istiyormuş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments