En sevdiğim cipsi alıp televizyonun karşısına kuruldum. Hdabla sitesine girip sevdiğim filmleri ücretsiz izleyecektim. Annem geceliğiyle önüme geçip dikeldi, tv’ye bakmamam için elinden geleni yapıyordu. Önümü kapatınca mecburen onunla konuşmak zorunda kaldım. Daha önce iki bölümde ne maceralar yaşamıştık izleyenler gayet iyi bilir. Geçen sefer ilişkiye girerken bu son diyen annem şimdi karşıma geçmiş benden tekrar onu tatmin etmemi istiyor.

Kendisi menopoza girdiğini sanıyormuş fakat benle birliktelik yaşayınca hala ölmediğini fark etmiş. “-Sorun tamamen babandaymış oğlum, ben menopoza girmemişim hala yarak arzuluyorum” dedi. Geceliğin önünü açıp soyunmaya başladı. Resmen azgın karı bir fahişe gibi bana bakıp amcığını parmaklıyor.

Ensestin çok doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum fakat bu koca göt karşımda çıplak dururken nasıl sikmeden duracağım? Salonda başlayan fantezimiz yatak odasında devam etti. Annem altımda inlerken söylediği şey şuydu “-Baban beni hiç böyle sikmedi lütfen devam et oğlum dölünü istiyorum!” bunu duyunca kendime hakim olamayıp içine boşaldım.

Bölüm 2: Karşımda deri taytla bacak bacak üstüne atan annem beni azdırdı
Bölüm 4: Annem rahat ilişkiye girelim diye babamdan boşandı

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • +18 cm 3 sene ago

    Kadın çok güzel siktirdi ya ah nerde keşke bizede düşse