Artık alıştığımız anne sikiciler kulübünde aksiyon eksik olmuyor. Ensest severlerin kaçırmaması gereken dizimizin önceki bölümlerini sitemizde paylaşmıştık. Bugün ise neler olacak hep birlikte göreceğiz. Herkesin bilmediği sadece gizli ve cebi para dolu üyelerin katılabildiği toplulukta herkes annesini getirip siktiriyor.

Bu hafta ise yeni konuklarımız mevcut. İçlerinden birisi balık etli annesini kulübe dahil ediyor. Büyük meme ve götün vücut bulmuş halini sahnede göreceksiniz. Diğer bölümlerden bildiğimiz şekilde açık artırma başlıyor ve bu olgun kadınla ilgilenen adamlar fiyat veriyor.

En yüksek rakamı verende ihale kalıyor diyebiliriz. Sahnede herkesin gözü önünde sikiş başlıyor. Misafir olarak bulunan bir başka hatunda yardımcı olarak gelip sakso ile ortamı şenlendiriyor.

Part 4: Anneme götten soktum kafası girince çığlık atmaya başladı

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • yusuf 3 sene ago

  admin sinema filmi gibi oldu bu kadın mısır patlatıp izliyom artık. bide bizde açık arttırmaya katılabilsek çok iyi olurdu ben hariç herkes elledi annesini şu korono günleri 😀

 • Noname 3 sene ago

  Hiç bir videoyu izleyemiyorum açılmıyorlar yani ne yaptınız siteye

 • Yılmaz 3 sene ago

  Admin bunun part olarak 1,2,3,4 ü var mı? Paylaşırmısın.

  • Admin 3 sene ago

   Merhaba Yılmaz, sitemizde 1-2-3-4-5 olarak bütün serileri var. Her konunun altında önceki ve sonraki bölüme link koydum izleyebilirsin.