Ahlak kurallarına ters düşsede olgun öğretmen kendine hakim olamıyor. Liseli öğrencilerine karşı duyduğu şehveti daha fazla saklamakta zorlanıyor. Yatak hayali kurduğu liseli sevgili çiftle evde buluşabilmek için ortam yaratmaya çalışıyor.

Sınav öncesi onlara ders çalıştıracağım size diyerek davet ediyor. Çocuklarda bu bahaneye inanıp geliyorlar. Özel ders işledikleri sırada konuyu insan anatomisine getiriyor. Sapıkça konuşmalarından yola çıkarak öğrencileri az çok neler döneceğini tahmin ediyor. Sevgili çift birlikte ilişkiye girecek ev bulamazken öğretmenin bu davranışı onlara ilaç gibi geliyor.

Dilerseniz kaşar liselinin öğretmeni ders anlatırken yaptıklarına bakabilirsiniz.

Milf hoca kıyafetlerini çıkardığında dövmeli bir vücudu olduğunu öğreniyorlar. Bu genç adamı dahada heyecanlandırıyor, kız arkadaşı da bu üçlü sekse razı olunca denemek için soyunmaya başlıyorlar. İlk postayı büyük göğüslere sahip hocaları istiyor, hatta bu konuda genç kızla biraz ters düştükleri bile oluyor. Yarağın üstüne oturan kadın kalkmak bilmiyor ve erkek öğrenciyi alıkoyuyor. Tek penis olduğu için sıra beklemek zorunda kalıyorlar, tabi öğretmenden diğer ufaklığa sıra gelirse.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.