Uzun zamandır babasıyla birlikte yaşayan şımarık genç adam buranın kralı benim modunda evde dolaşıyor. İkinci evliliğini yapan babası sayesinde cici anne sahibi oluyor fakat birbirlerinden pek hoşlanmıyorlar. Bu iki adamla birlikte yaşamaya başlayan kadının ise vay haline, sürekli ev işleri yapmaktan dinlenmeye vakit bulamamaktadır. Şımarık çocuk kirli donlarını üvey annesine yıkatıp duruyor.

Bununla sınırlıda kalmıyor yediği içtiği şeylerin çöplerini mutfak tezgahının üzerine bırakıp kaçıyor. Yerlere sürekli kırıntılar döküp kadının hayatına kabusa çeviriyor. Şimdi ise kadın mutfakta don çitilerken üvey oğlu gelip elinde içecekle salak salak geziyor. Giyecek baksırım yok hadi şunları yıka ve kurut diye söyleniyor.

Üzerinde sadece tişört olan delikanlı olgun bayanın önünde donsuz durmaktadır. İstemeden gözü penise takılan kadın kocamda böyle yarak yok seninki çok büyükmüş diye iltifat ediyor. Olayın üzerinde çok durmayıp buzdolabının kapağını açıyor ve günlük işlerine devam ediyor. Bu sırada azgın teke karıdaki koca götü görünce kendini kaybediyor ve eğilip alttan bakıyor. Orta parmağını güzelce ıslatıp pandiği basıyor gitsin.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.