Bu uzun konulu seks filminde kız arkadaşıyla birlikte harika bir tatil yapmak isteyen eleman, şehirden uzak sessiz sakin bir kasaba seçerek harika bir hafta geçiriyor. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu tatilde bitiyor ve geri evin yolunu tutuyorlar. Eleman yol asistanına bakmak yerine kendi bildiği yoldan gidiyor ve trafiğe takılıyorlar.

Trafiğin asıl sebebi çevirme olmasından kaynaklanmaktadır. Polis ekipleri yolu kesmiş ve aldıkları bir ihbar üzerine araçlarda kontrol yapmaktadırlar. Sıra bu çiftin aracına geldiğinde, polis memuru ikisini de arabadan indirerek sorgu odasına götürür. Ne olduğunu anlamayan çift çaresizce memurların söylediklerini yapar. Kısa bir süre geçtiğinde amirleri olan polis, durumu açıklığa kavuşturarak neden burada olduklarını belirtir.

Aracı aradıklarını ve bu insanların üstlerini de aramaları gerektiğini söyleyen komiser, kızı önce tamamen soyundurur. Herhangi bir şey bulamayınca “Delik araması” yapmaya karar verir. Bunu önce erkek arkadaşına yaptırır fakat bu salak bir işi beceremeyince nasıl yapması gerektiğini uygulamalı olarak gösterir ve kızı araya alarak folloş ederler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments