Kız arkadaşına ders çalışma bahanesiyle giden genç elemanın asıl amacı onu sikmektir. Sırf bu yüzden yanında prezervatif bulundurur ve hatunun evine gider. Kız gerçekten ders çalışmak istediği için bunu pek umursamaz ve kitaba odaklanmış bir şekilde yatakta oturur. Küçük sapık kızın memelerini okşayarak onu azdırmak istese de sert kız net tavrı yüzünden oğlanı ittirir. Dengesini kaybeden eleman yere düşünce cebinde ki kondom yere düşer. Bu sırada kızın annesi odaya girdiği için yerden kalkan eleman, prezervatifin yere düştüğünü fark etmez.

Kadın “-Yıkanacak kirli çamaşırın var mı kızım?” diye sorduktan sonra odadan çıkarken yerde kondomu görür. Kondomun bu genç erkeğe ait olduğunu tahmin eder ve onu yerden alarak oğlanın cebine koyar ve kıçına bir şaplak atarak odadan gider. Eleman kız arkadaşını sikemeyeceğini anlayınca odadan çıkar ve evde bu kadını arar. Bu sırada banyoyu temizleyen kadını görünce kapıdan onu gizlice izler ve çavuşu çıkarıp asılmaya başlar. Kısa süre içerisinde altına külot giymemiş olan kadına bakarak boşalır ve prezervatifi içeriye atarak oradan kaçar.

Temizliği bitiren kadın, içi spermlerle dolu hücum yeleğini görünce bunun sapık oğlanın olduğunu anlar ve kızının odasına gider. Kızına göstererek bunun kimin olduğunu biliyor musun diye sorduğunda hatun evde ki tek orospu sensin anne diye karşılık verir ve kadını sinirlendirir. Sinirlenen kadın, kızını odadan göndererek onun genç erkek arkadaşıyla baş başa kalır ve oğlanın sikinden faydalanır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Noname 1 sene ago

    Kadının sesi berbat , bms diye bir dizi vardı orda maskot samy olmasi lazım bunun bir kız arkadaşı oluyor kızin ses tellerinde sorun vardı yazarak sevisiyordu bölüm sonunda thad ile çığlık atiyorlardi o geldi aklıma aq

  • ben bilmez 1 sene ago

    Önceden iniyordu internet olmazsa izliyordum şimdi indirilmiyor