Kız arkadaşıyla birlikte yaşayan adam işten çıktıktan sonra eve gelir. Mutfakta bulaşık yıkayan sevgilisinin arkadaşını görünce şok olur. Burada ne işin var diye sorduğunda şöyle cevap alır. Biz dün gece party yaptık biraz eğlendik burada kaldım. Etrafı toparlamaya yardım ediyorum. Sevgilin üst katta duş alıyor. Adam çok hızlı karar vererek bir aksiyona girecektir.

Kız arkadaşımın kankasının beni arzuladığını gözlerinde gördüm

Çantasını masanın üzerine bırakıp sevgilisinin arkadaşını avuçlamaya başlar. Kız dur ne yapıyorsun dese de tam anlamıyla karşı koymaz. Beni istediğini biliyorum gözlerinden anlaşılıyor diyen adamın sözlerinden sonra oynaşmaya başlarlar. İşi bir tık daha ileriye götürüp mutfakta ilişkiye girince çıkan sesleri üst kattaki hatun duyar. Duştan çıkmış üstünü giyindiği sırada alt kattan gelen kankasının çığlıklarına bakmaya gelir.

Manitamın yakın arkadaşını sikerken yakalandım
Manitamın kankasını sikerken basıldık

Geldiğinde gözlerine inanamayacaktır, erkek arkadaşıyla en yakın kankasını sikişirken görür. Siz burada ne yapıyorsunuz be!! demesine rağmen adam hiç aldırış etmez hala çakmaya devam eder ve manitasına dönüp şunları söyler. Sen başka erkeklerle sikişiyorsun ben bir şey demiyorum, bende senin kankana çakıyorum. Birde yüzsüz adam istersen gelip bize katılabilirsin der. Doğru söze ne denir değil mi? Kadın dizlerinin üzerine çöküp onlara katılır. Üçlü seks yapmanın vereceği zevk hiç bir şeyde yoktur.

Erkek arkadaşını kankasıyla paylaşmaya razı oldu

Sakso sonrası artık üç kişi olduklarına göre ayak üstü yapılacak iş değildir. Hadi kızlar yatak odasına geçelim diyen adam üst katın yolunu tutar. İki tane kaşarla yatakta ters ilişkiye girecektir. Sert davranılmasını isteyen bebeklere istediklerini verir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments