Akşam saati eşi ile birlikte mısır patlatarak film izleyen eleman kendi mısırı bitince eşininkine salça olmaya başlıyor ve aralarında gülüşerek film izlemeye devam ediyor. Bu sırada evin kapısı çalınca kadın kapıya giderek açıyor ve kim olduğuna bakmak istiyor. Kapıyı açtığı gibi komşusunun kızı olan genç hatun bu kadına sarılarak ağlamaya başlıyor.

Bu sesi duyan eşi yanlarına gelerek işin aslını öğrenmek istiyor ve kapı da ki polis memuruna neler olduğunu soruyor. Polis konuşmadan önce, ağlayan kız ebeveynlerinin öldüğünü söyleyerek çığlık atmaya başlıyor. Onu kızı gibi gören adam, artık burada yaşayabilirsin diyerek onu evlerine alıyor ve ona bir oda vererek birlikte yaşamaya başlıyorlar.

Kızın psikolojisi bozuk olduğu için çiftle vakit geçirmeye başlıyor ve onlarla ilk gün film izledikten sonra odasına gidiyor. Gece olduğunda uyuyamadığını söyleyerek onlar ile yatmak istiyor ve bu isteklerin ardı arkası kesilmiyor.

Bir gün bu çift yatakta sevişirken odaya girerek onlara dahil olmak istiyor. Bu konuda olumlu bir cevap alamayınca üzülüyor ve sizleri kaybetmek istemiyorum diyerek rol yapıyor. Yatakta ki kadın bu kızın üzülmesini istemediği için onu yatağa alıyor ve harika grup seks yapıyor.

İlişki bittiğinde yatakta uzanırken çalan telefonu açan kadın, kendisini arayan kişinin polis olduğunu öğreniyor. Polis evli kadına bu ailesi ölen kızın hala sizde olup olmadığını soruyor ve ardından ailesinin ölüm sebebinin arabanın frenlerinin önceden kesildiğini de ekleyerek ona sakin olmasını söylüyor.

Birazdan gelecek ekibi bekleyin ve sakin kalın dediği sırada psikopat kız kadına arkadan yaklaşarak kiminle konuşuyorsun diyor. Meğer psikopat sarışın kendi ailesini bilerek öldürmüş.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

9 Comments