Kız arkadaşının evine giden eleman biraz heyecanlı. Kız ile mutfakta biraz sohbet ettikten sonra birlikte odaya gidiyorlar. Hatun telefona gömülerek sürekli birileriyle mesajlaşıyor ve elemanda bu durumdan rahatsız olduğu için dile getiriyor. Telefonu bırakmasını istiyor ve kız da arkadaşının sevgilisinden ayrıldığını ve onu teselli etmesi gerektiğinden bahsediyor.

Hatta durumun ciddi olduğunu ve arkadaşının yanına gitmesi gerektiğini söylüyor. Biraz söylense de mecburen tamam diyor ve evde beklemeye başlıyor. Dudaklarına bir öpücük kondurarak oradan ayrılıyor. Terasta arkadaşlarıyla muhabbet eden eleman kızın annesi geldiğinde birden heyecana kapılarak telefonu kapatıyor. Balkonda aralarında biraz sohbet geçiyor okul ve iş güç nasıl gittiği hakkında konuşuyorlar.

Annesi haliyle kızının nerede olduğunu soruyor. Arkadaşına gittiğini bir kaç saat içerisinde geleceğini söyleyerek gelecekteki kayın validesini bilgilendiriyor. Ateşli annesi yeni kıyafetler aldığını ve nasıl göründüğünü merak ettiği için üzerindeki paltonun önünü açarak kocaman göğüsleri ve kıllı amcığını sergiliyor. Eleman kafasını çevirerek ne yapıyorsunuz ablacım diyerek bakmamaya çalışıyor.

Olgun kadın ortamı yumuşatmak için çocuğun penisini okşamaya başlıyor ve kızından bahsederek o gelesiye kadar birlikte vakit geçirelim o yarağı amcığımda hissetmek istiyorum diyerek balkonda çocukla sevişmeye başlıyorlar. Yaka paça tuttuğu gibi odasına gidiyorlar ve bir saat boyunca bu penisin tadını çıkartmak istiyor. Yatağa ittirdiği çocuğun şortunu çıkartarak dalgayı ağzında gezdiriyor. İşini bilen bu orospu karı adamın taşaklarını ağzına alarak öpüyor.

Bu sırada kızı bir anda geri dönerek camın dışarısından içeriyi izliyor ve evin içerisine koşarak girerek onları basıyor. Gördüklerine inanamayan kız sinirleniyor çünkü manitasını annesine kaptırmak üzeredir. Sonrasında güzel bir fikirle grup yapmaya karar veren analı kızlı güzel bir şekilde ilişkiye giriyorlar. Erkek çocuk ise heyecandan ne yapacağını şaşırır bir vaziyette yatağa uzanmış kendisini iki güzel ve albenisi olan kadınlara dik yarağını tattırıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment