Sevdiği kızla vakit geçirirken sürekli kaynanasının gelip uyarmasına maruz kalmaktadır. Türkçe altyazılı brazzers filminde olgun annenin istediği tek şey ellerini kızımın üzerinden çek benimkine koy oluyor.

kızımdan uzak dur onun yerine beni sik diyen kaynanam
Kaynanamı sikerken sevgilime yakalandığım zaman…

Gençler salonda oturmuş film izlemektedir, kızın anasını gelip çok fazla temas etmemeleri konusunda gençleri uyarıyor. Bende sizin gibiydim ve neler arzuladığınızı çok iyi biliyorum. Fakat bu sene odaklanmanız gereken sınavlarınız var. Birbirinizin dikkatini dağıtmamalısınız diyor. Yan yana oturan çocukları aralarına mesafe koyması konusunda tekrar tekrar uyarıyor. Olgun anne gittikten sonra oğlan manitasına dönüp “Alınma ama ananı sikeyim.” diyor. Bu küfürden dolayı aralarında problem olmuyor çünkü sarışın şıllıkta aynı fikirdedir “Bende annemi sikeyim.” diyor.

Kaynanam benimle mutfakta özel olarak konuşmak istedi

Gençler tekrardan brazzers filmi izlemeye devam ediyorlar fakat aradan beş dakika geçmeden lanet kadın tekrar geliyor. Kızının erkek arkadaşına seninle özel olarak konuşabilir miyiz mutfakta diyor. Özel olarak oğlandan istediği şey şudur. Kızımı sevdiğini biliyorum ama ondan arzuladığın şeyleri yapmayacaksın, onun bakireliğini bozmanı istemiyorum senin cinsel ihtiyaçlarını ben karşılayacağım.


Altyazılı brazzers seven izleyicilerimiz altta öneride bulunduğum filmi izleyebilirsiniz. Resmin üzerine tıklayarak linke gidebilirsiniz.

Evli kadın çok azmıştır otelde tek kalınca garsona vurduruyor

Kadın eşiyle birlikte tatile çıkacaktır rezervasyon çoktan yapıldı bile. Son dakika kocasının işi çıkar arkadan gelecektir. Hatun tatil yapacakları otele gelir fakat çok ucuz boktan bir yerdir. Hemen eşine telefon edip dırdır etmeye başlar, adam telefonu suratına kapatır. Bok gibi bir otelde hafta sonunu tek geçireceğini öğrenince garsona para verip kendini siktirerek güzel zaman geçirir.

Kocam beni otelde yalnız bıraktı sikilmeye ihtiyacım var
Kocası onu otelde yalnız bırakınca tatilini garsonla seks yaparak geçirdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments