Bir şeyler atıştırmak için mutfağa giden yaşlı adam, kızını külot ile dolabı karıştırırken görünce ağzının suyu akar. Kısa süre hatunun yuvarlak kalçalarına bakar ve ardından yanına giderek evde bu şekilde dolaşmaması konusunda onu uyarır. Gençliğinden gelen bu alışkanlık yüzünden evde bu şekilde gezmekte olduğunu dile getiriyor ve kısa bir sohbetin ardından babasının aklına güzel bir fikir geliyor.

Birlikte film izleyelim mi diyerek içeriye geçiyor ve en sevdiği filmi açarak kızını bekliyor. Atıştırmalık bir şeyler alarak babasının yanına gelen kız gençken yaptıkları aktiviteyi tekrar yapmak istediğini söylüyor. Babasının kucağına geçerek hadi atçılık oynayalım diyor ve hoplamaya başlıyor.

Eskisi kadar masum olmadığı için babasının sikini isteyen şımarık sarışın niyetini biraz da olsa belli ediyor. Bu sırada içeriye gelen karısı olayı oldukça anlayışlı karşılayarak, geçmiş yıllarda yaptıkları aktiviteyi tekrarladıklarını bildiği için bir köşeye geçerek kitabını okumaya başlıyor. Kadın uyuya kaldığında ise baba kız durmak nedir bilmeden birliktelik yaşıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

 • eray 1 sene ago

  bu kadin kim

  • Admin 1 sene ago

   Kızın adı Adira Allure
   Not: Altyazı videoların başında yazıyor oradan öğrenebilirsin aklında bulunsun.