Karım akşam yemeğinde yarın bir arkadaşının fotoğraf çektirmek istediğini dile getirdiğinde yarın herhangi bir işim olmadığını dile getirerek olur dedim. Fotoğrafçı olduğum için karım ile gezdiğimiz yerlerde güzel fotoğraflar çekiyordum ve eşim bunları sosyal medyada paylaşınca arkadaşları da sürekli olarak fotoğraf çektirmek istiyordu.

Bu duruma ne kadar alışmış olsam da yarın gelecek kişi onun arkadaşları aralarında el seksi olanıydı. Hatun biraz kilolu olsa da bedeninde ki dövmeleri sayesinde hayallerimi süsleyen bir kadındı diyebilirim. Bu yüzden heyecanla yarın olmasını bekledim ve sabah karım işe gittiği gibi bu hatun çıkıp geldi.

Önce onun fotoğraflarını çekerken altında ki kot şortu çıkardı ve mayosu ile kameramın karşısına geçti. Gerçekten çok seksi pozlar veriyordu ve sikim kalkmasın diye farklı şeyler düşünmeye çalışıyordum. Bu şekilde 10larca fotoğraf çektikten sonra üstünü değiştireceğini söyleyerek yanımdan gitti ve jartiyer giyip geri geldi.

İşte o an artık sikime söz geçiremeyeceğimi ve bu kadının bana iş attığını anlamıştım. Siyah sikim onun amcığına bakmak için sabırsızlanıyordu ve fotoğraflarını çekerken biraz yasladıktan sonra koltuğa geçerek onunla birliktelik yaşadık. Bu hatunun amacı fotoğraftan ziyade sanırım benim heybetli sikimi almaktı. Ee bende vermesem ayıp olurdu değil mi?

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment