Karısından epey zamandır şikayetçi olan adam, ondan boşanmak için bir erkek ile görüşür ve karısıyla yakınlık kurmasını ister. Bu sırada da olan bitenleri videoya çekmesini ister. Bu sayede ona kolayca boşanma davası açabilecek, hiç bir hak vermeden onu hayatından çıkarabilecektir. Sırf bu yüzden para teklif ettiği adama “-Yarın eve elektrikçi kılığında gel, karım senindir.” diyerek onunla anlaşır.

Eleman ertesi gün adamdan aldığı taktiklerle eve gelir ve kadınla yakınlık kurmayı başarır. Ama bu güzelim kadının gerçekleri öğrenmesini düşündüğü için ona işin iç yüzünü anlatır. Bu kez kadın ile bir plan yapan eleman, “-Sana kocanın attığı mesajları veririm, sende avukatına iletirsin. Hatta ondan para bile koparabiliriz.” diyerek kadının beynini yıkar. Çaresiz kadın bu teklifi kabul eder ve kocasının eve gelmesini bekler.

Kocası eve geldiğinde bu güçlü eleman adamı bağlar ve gözü önünde karısını siktikten sonra her şeyi anlatır. Para dolu kasanın şifresini vermezsen seni şikayet edeceğim diyen karısına mecburen şifreyi verir ve mal varlığının yarısından olmaktansa biraz parasının gitmesine mecburen göz yumar.

Tam kasayı açan kadın, paralara konacağını zannederken onu siken adi herif kadının kafasına vurarak onu bayıltır ve kocasının yanına bağlayarak kasada ki tüm paraları alır ve evden kaçar. Hem amacına ulaşamayan hem de parasından olan adam neredeyse ağlayacak kıvama gelse de sikilmiş götün davası olmaz. Bu sırada kadın da delilleri alamadığı ve amını siktirdiği için ne kadar pişman olsa da son pişmanlık fayda etmez.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • sibelhakan 2 sene ago

    merhaba sayın admin.. paylaşımlarınızı eşimle severek takip ediyoruz böyle grup ve cuckold alt yazı paylaşırsanız seviniriz teşekürler