Arkadaşın annesine küçüklüğümden beri hayrandım. Sürekli onu düşünür ve asılırdım. Koca götü ve ikizleri gözlerimin önünden gitmezdi. Fena şekilde beni azdırması daha çok hoşuma giderdi. Artık kafaya koymuştum evlerine gizlice girip hayalimdeki kadına ulaşacaktım. Hiç değilse iç çamaşırlarını çalar evde 31 çekerdim. Kankamdan çaldığım anahtarın bir kopyasını çıkartarak okulu ekip evlerine gitmek üzere yola çıktım.

Kimse yoktu evde direk yatak odasına çıkıp iç çamaşırlarını aradım. Tam çıkacaktım bir ses duydum olgun kadınımdı benim üstünü değiştirmeye gelmiş olmalı ki dedim. Sonra odaya bir erkek daha geldik kocasını aldatıyordu resmen kaltak karı. Bunu nasıl yapabilirdi benden başkası nasıl sikebilirdi diye düşünmeye başladım. Bütün bunlar gözümün önünde oluyordu direk telefonu çıkartarak her şeyi kayıt altına aldım. Adamı evden yolladıktan sonra direk mutfağa yanına inerek akrasından sarıldım ve benimsin diye memelerini avuçladım. Yapma diye çırpınsada artık çok geçti. Ya dediklerimi yaparsın yada görüntüleri herkese izletirim dedim. Mecbur kabul ederek aletimi amcığına kökledim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Samet 6 ay ago

    Admin Lütfen Ashley Çason Vidyosu Gelsin

  • sedat 6 ay ago

    Kaynanam 42 yaşında ben 27 kaynanam taş gibi kadın bende kaynanamı sikmek için fırsat arıyorum o gotunun azını yalicam hertarafina sokacam gotu büyük kaynanam ahh