Yatak odasında bir işler ile uğraşan annesinin yanına giden eleman kadını sarhoş bir şekilde buluyor. Hatun koskoca 1 litrelik şarabı içmiş ve kafası uçmuş durumdadır. Selamlaştıktan sonra annesi eskilerden bir oyun olduğundan bahsediyor ve bu boş cam şişeyi şişe çevirme oyununda kullanmak istediğini ve nostalji yapmak istediğinden bahsediyor.

Genç adam daha önce böyle bir oyun oynamadığı için bilmiyor ve gel sana öğreteyim diyerek yatağa oturtuyor. Annesi oyunu anlatıyor. İlk isteği evladı söylüyor ve annesinin arabasını kullanmak istiyor. Biraz mızıkçılık yapan valide arabamı mı istiyorsun ah benim güzel arabam bir zarar vermez isen bir günlüğüne verebilirim diyor ve şişeyi yeniden çeviriyor. Yine oğlu kazanıyor ve matematik ödevini annesine yaptırmak istiyor.

Sarhoş annesiyle öpüşmeli şişe çevirmece oynadı

Annesi yeniden kabul ediyor ve bir çevirme daha gelerek çocuğundan bir öpücük istiyor. Eleman annesinin neden böyle bir şey istediğini anlamakta zorlansa da oyunun kuralları bunu gerektiriyor. Olgun hatun sürekli cinsel içerikli şeyler isteyerek çocuğu baştan çıkartmanın derdinde. Son olarak memelerini ellemesini istiyor ve onu iyice azdırdığından emin olduktan sonra çocukla yatmak istiyor. Annesine bunları yapmak istemese de arabaya binme uğruna her şeyi yapmaya hazır.

Çocuğun seçim sırası geldiğinde ise penisini okşatmak istiyor. Artık işler iyice çığırından çıkmış durumda. Oldukça sarhoş olan anne neler yaptığını bilmiyor ve kendisine hakim olamıyor. Turlar geçiyor ve artık sikişmek için bahane aramalarına gerek kalmıyor. Oğluna temiz bir cila çektikten sonra üzerine çıkmak isteyen aşırı sulanmış anne üzerindeki elbiseyi çıkartarak sadece jartiyeri ve geceliğiyle kalıyor. Genç adamın üzerine çıkarak alttan pompalamasını istiyor. Bizim piç kurusu da sarhoş kadından faydalanarak kadının derinliklerine attırıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments