Eve geldiğimde kurt gibi acıkmıştım ve anneme seslenerek yemeğin hazır olup olmadığını sordum. Kafamı kaldırıp baktığımda ise salonda oturmuş ve alkollü bir şekilde çoktan kendinden geçmişti. Hemen yanına giderek neler olduğunu öğrenmek istedim. Ne kadar üvey annem olsa da ona çok değer veriyordum ve arzuluyordum.

Kısa bir sohbetin ardından babamın onu iş yerinde ki sekreter ile aldattığını öğrendim. Babamın böyle bir şey yapmış olması çok aptalcaydı çünkü böyle güzel bir kadına sahipken neden başkası ile seks yaparsın ki? Neyse annem bunu öğrendiği için oldukça üzgünmüş ve bu yüzden içiyormuş. Bunu nasıl fırsata çevirebilirim diye düşünürken ona iltifat etmeye başladım.

Ona çok güzelsin gibi kelimeler kullandım ve en son “Benim karım olsan her gün seni sikerdim” dedim. Birden gözleri yerinden çıkacakmış gibi oldu ve bana kötü kötü bakmaya başladı. İlk başta kızacak sandım fakat çok farklı bir tavır ile elimi sikime attı. İntikam almak istediği gözlerinden belliydi ve onunda bu iş kafasına yatmıştı. Her şey o kadar hızlı gelişti ki hemen sikimi çıkartıp içine girdim fakat çok geçmeden babam eve geldi. İşimi bitiremediğim için şansıma küfür ederek odama gittim.

Bölüm 2: Babamla tartışan annem gece vakti sarhoş olarak odama geldi

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments