Evde kimse yokken sıkıntıdan salonda oturmuş televizyon izliyordum. Birden annem geldi ve canı sıkkın bir şekilde yanıma oturup nasıl olduğumu sordu. Pek fazla anlatılacak şey yoktu sıkıntıdan patlıyordum. Esas onun suratı asıktı neler olduğunu sordum. Gittiği partide kız arkadaşları gelmemiş, mekanda yakışıklı erkekte yokmuş. 2-3 tane sarhoş erkekle nasıl eğlenebilirim ki diye isyan etmeye başladı.

Babam sürekli işkolik olduğu için pek eve uğramıyordu. Bu güzel kadınla ilgilenmediği için onu çok iyi anlayabiliyordum. Kendisi mekanlarda takılıp ilişkiye girecek birilerini arıyordu. Açıkcası kaşarın tekiydi ama bu beni ilgilendirmez, üvey anne olarak kendisini seviyorum. Onunla ilgilendiğimi görünce bana ne kadar kibar olduğumu söyledi. Keşke her erkek senin gibi olsa diye iltifatlar etmeye başladı.

Öz annem olmadığı için yakınlaşsakta bunun bir zararı yoktu. Tek sıkıntı babamın öğrenmemesi gerekiyordu. Aramızda birbirimize söz verdik ve kocasından göremediği bütün ihtiyaçlarını ben karşılamaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments