Ergenlik dönemindeki üniversiteli sarışının bazı sorunları vardır. Annesi ikinci evliliği yaptığından beri geceleri rüyasında üvey babasını arzuluyor. Uyandığında amını sırılsıklam bir halde buluyor ve külotundan sular akıyor. Mecburen dolaptan yeni bir çamaşır alıp giymek zorunda kalıyor.

Üvey babamın büyük sikini bana sokmasını istiyorum
ensest delisi kız üvey babasının hayalini kurup mastürbasyon yapıyor

Yatağının başına oturup ellerini açarak bu tarz düşüncelerden arınmak için yalvarıyor. Evde kimse yokken yıkanmak için duşa girdiğinde tekrardan üvey babası aklını başından alıyor. Onu düşleyerek parmaklarını kendisine sokmaya başlıyor, bu noktada harika bir rastlantı gerçekleşiyor. Duşta yere oturmuş mastürbasyon yaparken kızın orada olduğunu görmeyen adamda banyoya girip havluyu fırlatıyor. Çıtır gözlerini açtığında karşısında rüyalarını süsleyen yarağı görüyor şok geçiriyor.

Kısa saçlı herif kafasını çevirdiğinde karşısında üvey kızını görünce özür diliyor ve seni okula gittin zannettim diyor. Hemen arkasını dönüp oradan ayrılıyor. Saniyeler içerisinde kafasında şimşekler çakan genç kız bunun bir tesadüf olmadığına inanıyor. Hemen banyodan fırladığı gibi babasını yakalayıp durduruyor ve geceleri onun hayalini kurduğunu itiraf ediyor. Yaşanan her şeyin bir sır olarak kalacağına dair söz veriyor ve uzun zamandır arzuladığı yarağı yemek için sabırsızlanıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.