Edepsiz hemşire hastanede sürekli transparan kıyafetlerle çalışmaktadır. Bu durumda şikayetçi olan kişiler özellikle erkek hastaların karılarıdır. Erkekler bu hemşire bana baksın diye can atmaktadır, hatta sırf sadece başı ağrıyor diye bu hastaneye gelen insanlar bile var. Sırf bu kadını yakından görüp, ona bir posta atmak için kurşun atıp kurşun yiyecek insanlar tanıyorum.

Abartısız söylüyorum böyle hemşirenin benimle ilgileneceğini bilsem corona olur, 15-20 gün hastanede yatarım. İçeride yatan hasta sabırsızlıkla hemşiresinin gelmesini bekliyor. Kadın geldiğinde diğer hastasıyla işinin biraz uzun sürdüğünü ve beklettiği için özür dileyerek, ateş ölçerini alıyor ve adamın ateşini ölçüyor. Normal çıkan ateşin ardından tansiyon cihazını eline alarak geriye kalan kontrollere bakmak istiyor.

Üzerinde ki beyaz önlük olmasa içine giydiği kıyafet tenine yapışmış vaziyette bütün mallarını meydana seriyor. Eline ufak bir çekiç alarak adamın tepkimelerine de bakmak için dizlerine bir kaç vuruş yaptıktan sonra onu yatağa yatırıyor. Oldukça terbiyesiz kadın kalp şeklindeki tasması ile kalp atışlarını dinlediği hastasının problemini çözmüşe benziyor.

Üzerindeki önlüğü çıkartarak benim kalp atışlarıma bak azgınlıktan nasıl atıyor diyerek steteskopu adamın kulaklarına takıyor ve sesleri dinletiyor. Kıyafetin üzerinden memeleri kolayca belli olan kadın, hasta kıyafetinden de kurtulduktan sonra siki eline alıyor. Taşaklardaki spermlerin sesini dinledikten sonra tam kendi ihtiyacını karşılayabilecek bir sik olduğuna karar vererek hastasıyla birlikte oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment