Sadece para kazanmak için değil, karıların memelerini ellemek için estetik doktoru olan sapık bir adamı göreceksiniz. Doktor daha öncesinde meme büyütme ameliyatı yaptığı olgun kadını belli zamanlarda muayeneye çağırıyor. Aslında bu kadar sık muayene gerekmemektedir. Biraz meme görsün akşama malzeme çıksın diye ameliyat yaptığı kadınları hemen hemen her gün çağırmaktadır. Bugün yaşanan olaylarda rutin kontrollerden birisinde olmaktadır. Kadın her zaman ki gibi odaya girer ve oturup doktoru bekler. Hanımefendi sürekli kontrole gelmekten oldukça sıkılmıştır fakat sesini çıkarmaz. Beyefendi geldiğinde ise yaşlı kadından memelerini açmasını ister.

Kadının üst bölgesi çıplak kaldığında ise doktor hayranlıkla kendi yaptığı işi inceler. Gayet simetrik durduğunu ve çok güzel olduklarını söyler. Karıya nasıl yürüyeceğini şaşırır ve iltifat eder, aynı zamanda kendi yaptığı işi de öve öve bitiremez. Kadına ilaçlarını kullanıyor musun? Ağrın var mı? Tarzında klasik soruları sorar. Yeni kocaman göğüslerinden oldukça memnun olan hanımefendi, memnuniyetini dile getirir. Teşekkür edip kalkıp gitmek ister fakat doktoru buna pek izin vermez.

Sapık doktor bu sırada bakıyorum ayağına kadının memelerini eller. Ameliyat yaptığı gün narkoz etkisinde olan kadından duyduğu sözler aklına yer etmiştir. Kendinde olmayan kadın, doktor beyi kocasıyla karıştırıp şöyle demiştir. “-Evet kocacım artık göğüslerimin arasına sokabilirsin” Bunun üzerine kadına dönüp “-Kocanız memelerinizin arasına soktuğunda ağrınız oluyor mu?” Bu bahane ile çiftin nasıl fantezi yaşadıklarını kafasında canlandırır. Kısacası sapık doktor karıyı sikebilmek için yol yapmaktadır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.