Beyaz lüks aracıyla geçerken yol kenarında sarışın hasta bakıcıyı görüyor. Gidip numarasını istiyor fakat kız pas vermiyor. Engelli arabası alıp sakat taklidi yaparak tekrardan karşısına çıkıyor. Dikkatini çekebilmek için kendisini bakıcı kızın önünde yere atıp bağırmaya başlıyor. Hatun sakat sandığı adamı o halde görünce vicdanı el vermiyor, hemen yardım edip kaldırıyor. Özet bu kadardı detay istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Bakıcı kızı sakat taklidi yaparak kandırdı eve attı
Hasta bakıcı kızı yalanlar söyleyerek kandırdı

Tipinden anlayabileceğiniz üzere zengin adam ben istediğim kızı sikerim modunda takılıyor. Aracıyla geçerken sarışın kadının götünü çok beğeniyor. Mavi kıyafetli çıtır arabasından değnekleri çıkarıp arka koltuktaki hasta müşterisini eve sokmaktadır. Bizim piçte hemen salça olup numarasını istiyor, mesain bittikten sonra güzel bir yemek yeriz diyor.

Hatun çetin ceviz çıkıyor ve başından atıyor gitsin. Bunu takıntı haline getiren lavuk hemen acil bir plan yapıyor. Telefon edip hasta yatağı ve engelli arabası siparişi veriyor birde hasta önlüğü. Ekipmanları teslim alıp tekrardan aynı yere geliyor. Üzerindekileri çıkarıp önlüğü giyiyor, tekerlekli sandalye ile bakıcı kadının önünde kendisini yere atıyor.

Yardıma muhtaç olduğunu ve evine gitmesi gerektiğini söylüyor. Sarışında ona bugünlük yardımcı oluyor ve gideceği yere kadar bırakıyor. Tabi yalanlar bitmek bilmiyor, alt bölgemde tıkanıklık var diyerek kadına sikini sıvazlatmaya başlıyor. Bununla da sınırlı kalmayacaktır, istediğini elde edebilmek için planladığı her şeyi tıkır tıkır işliyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

9 Comments