Hamilelik yüzünden cinsel isteklerine karşı kendisine hakim olamayan kadın sürekli seks yapmak istediği için, kocası ile yaşadığı bu konu düzünden doğum kontrol doktoruna gelirler. Bu sırada onlar gibi başka bir hamile çift daha gelir ve sıraya girer. Bu sırada bu azgınlıktan amı yanan esmer kadın, diğer çiftin erkeğine göz diker ve onunla ilişkiye girmek ister.

Kadının kendisine iş attığını fark eden erkek, bu hatun lavaboya gittiği gibi arkasından çıkar ve onun bulunduğu odaya girer. Normalde hastaların kaldığı odadaki boş bir yatağa birlikte girerek birliktelik yaşıyorlar ve umursamazca ilişkiye giriyorlar. İşleri bittiğinde hiç bir şey olmamış gibi oradan çıkarak eşlerinin yanına gidiyorlar. Bu sıradan doktor geldiği için bu azgın kadın ile kocası doktorun yanına girer. Hala içi yanan hatun bu kez de kocasını odadan gönderir ve doktorla birliktelik yaşayarak ateşini dindirmek ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

 • Private 2 sene ago

  Czech swingers gelsin seviliyosun kral❤

 • Bu vidyo doktor kata görisine koymayı unutmusunuz admin

  • Admin 2 sene ago

   Hemen düzelttim, uyardığınız için teşekkürler 👍🏻☺️

 • İsmini Vermek İstemeyen İzleyici 2 sene ago

  Admin(ler) nacizane görüşüm siteye üyelik açma gibi bir sistem kursanız, favorilerimizi falan ekleyebilsek güzel olabilir.

 • sex istiyom 2 sene ago

  çok iyi kadın