Annesi havuz başında güneşlendiği sırada eleman onu dikizliyor. Kalkmış olan penisini asılmaya başlayarak tam boşalacağı sırada annesine yakalanıyor. Eli ayağına dolanıyor ve sikini toparlamaya çalışıyor. Annesine biraz yalan söylüyor ve anlayışlı anne ergenlikte olabileceğini ve ona yardımcı olmak istiyor.

Biraz acele etmeliyiz baban gelmeden sana yardımcı olayım canım annem diyor ve pantolonunu çıkartmasını istiyor. Yere oturan koca göğüslü anne dalgayı önce sıvazlıyor ve ardından ağzına almaya başlıyor. Annesine teşekkür eden adam heyecandan siki bile sertleşmiyor diyebiliriz. Çünkü karşısında ki ne olursa olsun üvey bile olsa annesidir. Boşalamayan çocuk dahası lazım diyerek ileri gitmek istiyor.

Yardımcı hatun kucağına geçerek dalgayı vajinasına bir güzel hizalayarak anneni sikmek nasıl bir duygu keyifli mi sorularını yönelterek kocası gelmeden bir an önce evladını boşalmasını ve rahatlamasını istiyor. Sürekli babasının becerdiği kıllı vajinayı yeterince kalınlıktaki siki ile dolduruyor ve sürekli hayalini kurarak mastürbasyon yaptığı anasının büyük memelerine boşaltıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

  • Sokonda 3 sene ago

    Dostum rica etsem joslyn james türkçe altyazili ekler misin ?

  • Ayak fetişcisi 3 sene ago

    Da çok ayak fetişi gelsin da da da daha çok ayak fetişi gelsin da da da (atlyazılı olursa süper olur admin bey)

  • azgınn 3 sene ago

    kadının ismi ne