Büyük göğüslü evli kadın havuz kenarına giderek güneşin altında bronzlaşmak ister. Etrafa baktığında kimseyi görmediği için üstünde ki tüm kıyafetleri çıkarır ve anadan doğma bir şekilde güneşin tadını çıkarır. Bu sırada bir motor sesi duyar ve panikle büyük göğüslerini kapatarak sağa sola bakar.

Birden bahçede ki eleman gözüne takılır ve ona bağırmaya başlar. Motor sesinden hiç bir şey duymayan adamın yanına giderek çim biçme makinesini kapatmasını ister. Ardından bahçemde ne işin var gibi sorular sorduğunda, bu adamı kocasının gönderdiğini öğrenir. Üstünde hala bir şey olmadığı için malları gizlemeye çalışırken adamın kaslı kolları dikkatini çeker ve amını ıslatır.

Bu adam ile kocasını boynuzlamak istediği için “-Çimlerden önce gel amımı biç.” diyerek onu alır ve şezlonga götürür. İşini bitirene kadar kadının altından girip üstünden çıkan bahçıvan, işi bittiğinde kocanız beni geçen hafta işten atmıştı diyerek hiç bir şey olmamış gibi arkasını dönüp gider. Yediği yarakla şaşkınlık içerisinde kalan kadın, aldığı zevkten dolayı mutludur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.