Uzay bilimleriyle ilgilenmekte olan genç adam, odasında teleskop bulundurmaktadır. Fakat bu aleti gök yüzüne bakmek yerine komşularını dikizlemek için kullanmaktadır. Mahalleye bir hafta önce taşınan komşusunu güneşlenirken izler ve mastürbasyon yapar. Bunun farkında olan kadın ise dikizlendiği sırada bu gence el işareti yaparak yanına çağırır. Kadının yanına giden oğlan, üstsüz güneşlenen olguna avel gibi bakar.

Vücüdunun kremlenmesi konusunda yardım gereken kadının kalçaları ve sırtına kremi sürerken kafasına yan taraftan top gelir. Topu atan kişi onun uyanık abisidir. Elemanda bu işten payını almak istediği için güneşlenen kadının yanına gelir. İyi kalpli kadın komşusunun çocukları olan bu elemanlara limonata ikram etmek için içeriye geçer.

Bu sırada aralarında sohbet eden kardeşler, kadının yarak istediğinin farkındadır. Elinde iki adet limonata ile geriye gelen kadın, erkeklere “Beni sikmeniz için daha ne yapmalıyım” der ve içeriye geçer. Uyanık ağabey kardeşini yakasından tuttuğu gibi içeriye götürür ve kadını araya alarak canını okurlar.

Bölüm 3: Eşim bugün başım ağrıyor dedi bende komşunun karıya çullandım

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments