Bahçe işleriyle uğraşan kadın, sikişemediği için canı çok sıkkındır. Toprağı eşelerken resmen sinirden etrafı yumrukluyor ve orospu komşusuna küfür ediyor. Nasıl benden çok sikişebilir neden kocam beni sikmiyor diyerek kendisini yer bitirir. Tüm bunlar olurken, komşusu arkada onu dinlemektedir fakat zavallı kadın bunu fark etmez. Tam kendi kendini sakinleştirdiği sırada birden komşusunu fark eder.

Olgun kadın, bahçe işlerinin zor olduğunu ve kocasının neden ona yardım etmediğini sorar. Yeteneksiz kocası sadece saçma sapan gemi maketleri yapan bir insan olduğu için bahçe işlerini tek başına yaptığını dile getirir. Eğer istersen kocamı sana yardım etmesi için gönderebilirim diyerek oradan uzaklaşan olgun evine döner.

Eve geldiği gibi koltukta şekerleme yapan kocasına durumu anlatır ve dudağına bir öpücük kondurduktan sonra onu yan eve gönderir. Kaslı zenci açık bahçe kapısından içeriye dalar ve yardıma ihtiyacınız var mı diyerek konuya girer. Zaten bu kaslı herifi görünce amı sulanan kadın, hızlı bir şekilde yelkenleri indirir.

Bölüm 2: Dün annesi camda inliyordu bugün kızı mahalleye götünü gösteriyor
Bölüm 4: Geçen gün camda inleyen kadına bugün komşunun çocukları kaydı

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments