Yatağımda şekerleme yaparken birden kuzenim odama daldı. İnanılmaz bir elbisenin içerisinde aşırı derecede seksi görünüyordu. Birden fotoğraflarımı çeker misin dediğinde ne olduğunu anlamadım fakat elime telefonu tutuşturdu ve sadece fotoğraf çek sorgulama dedi. Telefonu elime aldığımda neden bir kameramandan yardım istemediğini sorduğumda öfkelendi. Sormadan duramıyordum çünkü çok ateşli görünüyordu.

Birden bu kahpenin evli olduğu aklıma geldi ve kocasından neden yardım istemediğini sorduğumda yine bana bağırmaya başladı. En sonunda siktir ettim ve anın tadını çıkartarak etek altı fotoğraflarını çekmeye başladım. Git gide daha yakından çekmemi istiyordu ve en sonunda altına giydiği külotu gördüm.

Yatakta uzanırken beni yanına çağırdı ve bacaklarımı omzuma koyarak bu şekilde de fotoğraf çekmemi istedi. İpin ucu git gide kaçıyordu ve benim çavuşta kalkmaya başlıyordu. Daha sonra üzerindeki elbisenin göğüs kısmını açarak memelerini gösterdi ve çekmemi istedi. Yavaş yavaş soyundu ve en sonunda amını yalamamı istedi.Pürüzsüz vajinayı emmeye başladığımda telefonu ile o beni çekmeye başlamıştı.

İşlerin buraya geleceğini biliyordum ve güzelce onu emdim. Yaladıkça ıslanan amcığın artık bir yarağa ihtiyacı vardı. Hiç beklemeden sikimi çıkartarak ağzına verdim. Benim damarlıyı görünce ağzı açık kalmıştı. Dövmeli kuzenimi sikeceğim için heyecanlanmaya başlamıştım. Çavuşu hazır hale getirdiğinde, onu yatağa yatırdım ve arkasına geçerek pompalamaya başladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.