Genç kız sevgilisiyle dışarıya çıkıp eğlenmek ister. Oğlan işim var diyerek onu başından savıyor. Kaşarda kayın pederiyle ilişkiye giriyor, bu sırada çocuk arkada tarafta bilgisayarın başında çalışmaktadır.

Güneşli güzel bir havada kim dışarıya çıkıp gezmek istemez ki? Hatunun da derdi erkek arkadaşıyla birlikte el ele bir yerlere gitmek istemesidir. Bilgisayar başından kalkmayan oğlan yetiştirmem gereken işler var diyor. Kızı başından göndermeye çalışıyor “Git babamla birlikte televizyon izle” diyor. 18 yaşındaki çıtır mecburen kayın pederinin yanına gidip oturuyor. Fakat yaşlı adamın izlediği filmler çok sıkıcıdır. Yeni neslin ilgisini çekmez. Haliyle sıkıntıdan patlayan sürtüğün aklı başka yerdedir.

Erkek arkadaşımın babasıyla film izlerken tacize uğradım
Erkek arkadaşımdan gizli kayın pederim beni okşuyor

Zaten en başta kayın pederinin yanına otururken bile koltuğun tepesinden zıplar ve altındaki mini elbiseden iç çamaşırı görünüyor. Televizyonda da sıkıcı şeyler oynadığını görünce elini bacak arasına götürüp amını karıştırmaya başlar. Bunu gören yaşlı adamın gözleri yerinden çıkacak gibi olur. Bir süre piliç ne yapıyor diye izler ve emin olduktan sonra harekete geçer. Arkada kulaklığı takılı çalışan oğlunu hiçe sayarak, gelini olacak kızı kanepenin üzerinde siker.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment