Teyzem bir iş görüşmesi için benim yaşadığım şehre geldiği için bir kaç günlüğüne bende kalacaktı. Kalacak yeri olmadığı için onu ben eve davet etmiştim. Pahalı otellere yüzlerce dolar vermesini istemediğim için bir kaç günlüğüne gelse sorun olmaz diye düşünmüştüm. Geldiğinde o kadar etkileyici görünüyordu ki onu arzulamamak elde değildi.

Neyse iş görüşme günü geldiğinde hazırlanıp evden çıktı ve bende salona geçerek televizyon izlemeye kadar verdim. Aradan bir kaç saat geçince eve geldi ve oldukça stresli görünüyordu. Ona yoga falan yaparsan belki rahatlarsın diye tavsiyeler verdim fakat onun istediği şey başkaydı. Kocasından ayrıldığından beri neredeyse 2 yıldır yarak yemediğini söyledi ve ona yardımcı olmamı istedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • actually 1 sene ago

  admincim açıklamadaki hikayeyi siz mi yazıyorsunuz yoksa kopyala yapıştır mı ben sizin her filme özel bi kısa hikaye yazdığınızı düşünüyorum .

  • Admin 1 sene ago

   Merhabalar, sizler için dilimiz döndüğünce filmde geçen hikayeyi özetliyoruz. Konulu seven izleyicilerimiz içerik hakkında bilgi sahibi olsun diye.

 • muko 1 sene ago

  mrb admin emeklerinize sağlık siteyi çok beğeniyorum fakat tek bir ricam var yıldızların isimlerini yazarsanız çok memnun olurum…

  • Admin 1 sene ago

   Altyazılı filmlerin başına yazıyoruz oradan öğrenebilirsiniz ☺️