Çakma sarı saçlı annecik telefonda arkadaşıyla sohbet ederken oğlunun uyurgezer hastalığından bahsediyor. Bu sırada uyurken çıplak halde gelen çocuk anasını sikecektir. Eğer uyandırırsa büyük bir travma geçirme riski vardır. Bu yüzden olan bitene razı olacaktır, ne kadar zor durumda olduğunu telefonun diğer ucundaki arkadaşına anlatacaktır.

Çıplak halde uyuyan eleman birden kalkıp evde dolaşmaya başlar. Salonda oturan annesinin yanına gelip onu okşamaya avuçlamaya başlar. Sağlık açısından uyandırılması büyük bir risk teşkil ediyor. Elleyip gider tekrar yatar diye bekleyen kadının başına neler gelecektir hep birlikte bakalım. İlk başta göğüsleri avuçlayarak işe başlayan uzun saçlı olgun sex seven eleman işin bokunu çıkaracaktır. Anasının altındakileri çıkarmaya başlar. Soyduktan sonra kendi penisini kadının eline verir.

Hatunda mecburen sıvazlamaya başla, belki boşalırsa gider düşüncesiyle 31 çekmeye devam eder. Bir yandan da onu nasıl boşaltacağım bilmiyorum midem kaldırmıyor diye arkadaşına dert yanar.Oğlanın ise yatağına geri dönme gibi bir niyeti kesinlikle yoktur. Penisini kaldırdıktan sonra sokmaya başlar. Üstüne üstlük pozisyon değişikliğine bile gider, kadını ters çevirip domaltmalar falan gayet komik bir durumdur 😂

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments